MNG ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ ERZURUM

Mapa, inşaat, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığı olmak üzere beş sektörde 40 yıllık bir başarıya sahip olan Türkiye merkezli çok uluslu bir şirkettir.

Mapa, Cezayir’den Özbekistan’a, Gana’dan Körfez ülkelerine ve Mapa’nın kurulduğu ülke olan Türkiye’ye kadar pek çok ülkede değeri 11 milyar doları aşan iki yüzü aşkın proje tamamladı. Yetenekli ve çalışkan ekibimiz bugün dünya çapında 20,000 personele ulaşmış olup 1.3 milyar doları aşan yıllık gelir sağlamaktadır.

Mapa, 1976 yılında Türk inşaat girişimcisi Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur. İlk 10 yılı içinde Mapa, ilk elektrik santralını, Türkiye’nin ikinci en büyük barajını ve Ankara’nın ilk Hilton otelini inşa etmiştir. O zamandan bu yana, şirket, özellikle KİK bölgesinde, Afrika ve Avrupa’da, erişimini önemli ölçüde büyüterek, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığıyla yelpazesini genişletmiştir. Bugün, Mapa’nın gelirlerinin %80’i Türkiye dışından gelmektedir.

Mapa’nın inşaat projeleri ağırlıklı olarak hükümetler tarafından taahhüt edilmekte ve bazıları Afrika Kalkınma Bankası ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) başta olmak üzere uluslararası finans kurumları tarafından finanse edilmektedir.

Mantramız her zaman aynı oldu; vaktinde ve bütçe dahilinde iş teslimi. Güvenilirliğimiz ve profesyonelliğimiz bize en zorlu projelerini gerçekleştirmek için dahi güvenen, uzun-vadeli müşteriler kazandırdı.

You don't have permission to register